Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja w Reptach Śląskich

Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja w Reptach Śląskich, województwo śląskie, diecezja gliwicka.

OVERVIEW

This domain parafia-repty.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have researched two pages within the web site parafia-repty.pl and found two websites associating themselves with parafia-repty.pl.

PARAFIA-REPTY.PL RANKINGS

This domain parafia-repty.pl is seeing alternating levels of traffic all round the year.
Traffic for parafia-repty.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-repty.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-repty.pl

LINKS TO BUSINESS

Parafia Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Tarnowskich Górach Opatowicach

WHAT DOES PARAFIA-REPTY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-repty.pl Mobile Screenshot of parafia-repty.pl Tablet Screenshot of parafia-repty.pl

PARAFIA-REPTY.PL HOST

We revealed that a lone root page on parafia-repty.pl took one thousand and seventy-eight milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so therefore I consider parafia-repty.pl not secure.
86.111.241.252

I discovered that parafia-repty.pl is employing the Apache os.

Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja w Reptach Śląskich

DESCRIPTION

CONTENT

This domain has the following in the web site, "Ul Wincentego Witosa 120, 42-603 Tarnowskie Góry - Repty Śl." Our analyzers observed that the web site also stated " W poniedziałki i piątki 18." The Website also stated " We wtorki i czwartki 8. Sakramenty święte są dla żywych i dla wierzących." The website's header had parafia św. Mikołaja as the most important keyword. It was followed by Repty Śląskie, św. Mikołaj, and Tarnowskie Góry which isn't as highly ranked as parafia św. Mikołaja. The next words the site uses is kasztan jadalny.

MORE BUSINESSES

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Zabrze - Rokitnica

Strona w przebudowie, bardzo przepraszamy. Wtorek, czwartek i piątek - od godz. W soboty, niedziele i święta - kancelaria nieczynna. Probostwo - 32 272 22 23. Ks Zbigniew - 32 272 47 16. Ks Paweł - 32 272 46 44. 83 1240 1343 1111 0000 2370 8163.

Parafia w Rozniszewie

Przygotowanie narzeczonych do Sakramentu Małżeństwa. Doradztwo w zakresie naturalnych metod planowania rodziny. Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów małżeńskich. Rodzinie, parafii i ewangelizacji będzie m. poświęcony V Synod Diecezji Tarnowskiej.

Ryki - Parafia Najświętszego Zbawiciela

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Serdecznie witamy Was, drodzy internauci, na naszej stronie. Oto przed Waszymi oczami ukazała się strona internetowa o ryckiej parafii, o której wielu z Was być może słyszało. Jeżeli nie, to lektura tej strony będzie dobrym początkiem ku poznaniu historii parafii i kościoła w Rykach, życia duchowego jej mieszkańców, a także celu i istoty istnienia wielu ruchów i stowarzyszeń religijnych aktywnie działających przy naszej parafii. 51 1240 2425 1111 0010 4480 3723.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Stanisława BM w Rymanowie Zdroju

Odszedł i zostawił nas jakoby sierotami,. Polska i każdy Polak jak gdyby zmarł razem z nim. Jednak on zapalił ogień ducha wolności. Ducha nadziei, wiary i miłości. I przeprowadził przez morze czerwone. Albowiem w imię Jezusa było jego życie.

Parafia Rzeczyca - Start - Aktualności

Ul ks Jędrzeja Kitowicza 17. 03 1240 1545 1111 0010 7455 6473. Rewitalizacja budynku zagrożonego katastrofą budowlaną -. Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Św Faustyna - Wizja piekła.